Operator wózka widłowego umowa o pracę tymczasową

Dodane przez Ewelina, Poniedziałek, 18 Wrzesień, 2017  10:20

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Benett PEOPLE (cert. nr 7055) ze względu na ciągły rozwój działalności swojego Klienta, wiodącej firmy z branży księgarskiej, ogłasza wzmożoną rekrutację pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego- niski skład

Miejsce pracy: Duchnice k/Ożarowa Mazowieckiego
Blisko przystanku PKP- bardzo dobry dojazd koleją z Warszawy i Sochaczewa!

Zakres obowiązków:
• rozładunki dostaw i załadunki za pomocą wózka widłowego elektrycznego,
• rozmieszczanie towaru wewnątrz magazynu,
• inne prace magazynowe jak np.: kompletacja zamówień.

Wymagania:
• min. 3 miesiące doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
• uprawnienia na wózki widłowe,
• dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferta:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową- od lipca do ok. 15 październia;
• stałe i pewne wynagrodzenie;
• pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, od połowy sierpnia na II zmiany: 6.00-14.00, 14.00-22.00 (dla chętnych możliwe nadgodziny- 50% i 100%).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv przez formularz.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 333