Praca na magazynie dla studentów

Dodane przez Ewelina, Poniedziałek, 18 Wrzesień, 2017  10:20

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Benett PEOPLE (cert. nr 7055) ze względu na ciągły rozwój działalności swojego Klienta, wiodącej firmy z branży księgarskiej, ogłasza wzmożoną rekrutację pracowników na stanowisko:

Pakowacz/Pakowaczka

Miejsce pracy: Duchnice k/Ożarowa Mazowieckiego- szybki i wygodny dojazd koleją z Dworca Zachodniego w Warszawie- ok. 20 min.
Blisko przystanku PKP- bardzo dobry dojazd koleją z Warszawy, Sochaczewa i Łowicza!

Oferta skierowana również do uczniów i studentów!

Zakres obowiązków:
- praca na magazynie z książkami,
- kompletacja zamówień (książki),
- pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki,
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:
- podstawowa sprawność manualna,
- dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
- umowę zlecenie z ZUSem,
- pracę od poniedziałku do piątaku w godz. 6.00-14.00, 14.00- 22.00,
- możliwość zatrudnienia do końca września (dla studentów),
- stawka 14 zł brutto- ok. 12 zł netto dla studentów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv przez formularz lub sms o treści: „książka” pod nr tel. 519 301 175.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 162