Praca na produkcji 19 zł /h + BEZPŁATNY TRANSPORT

Dodane: Wtorek, 19 Czerwiec, 2018  15:06

Opis oferty pracy:

ZACZNIJ Z NAMI PRACĘ JUŻ DZIŚ !

Obecnie poszukujemy osób do pracy w Pruszkowie na stanowisko:

operator-montażysta

BEZPŁATNY TRANSPORT !

Oferujemy:
- pracę na cały etat (3 zmiany)
- wolne weekendy
- umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, prawo do płatnego urlopu)
- stawkę godzinową (19 zł/h brutto) + miesięczną premię (300 zł brutto)
- benefity pozapłacowe (karta OK System, opieka medyczna, ubezpieczenie, zniżki na zakupy)
- opiekę konsultanta na terenie zakładu

Twoje zadania:
- produkcja i montaż podzespołów
- praca indywidualna i zespołowa
- wykonywanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

Oczekujemy:
- zaangażowania w wykonywane obowiązki
- chęci długotrwałej współpracy
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń lub wyślij sms o treści OPERATOR na nr telefonu 501 324 533
Oddzwonimy do Ciebie !!!

PRACA RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Masz motywację do pracy?
NIE CZEKAJ TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!!

Randstad Polska Sp. z o.o. (nr agencji zatrudnienia 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Sochaczew
Randstad
Na Lento.pl od 23 cze 2014
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń