Mieszkanie po generalnym remoncie w Sochaczewie
Sochaczew Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 07 Maj, 2026 14:02
509 000 zł
7712 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:66 m2
- Zabudowa:Blok
- Piętro :4 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1980
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 509 000 zł / 7712 zł/m2
Opis oferty
Sprzedam nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 63 m², zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Sochaczew przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z częścią otwartą na część hollu z aneksem kuchennym, łazienką z WC, odrębnym pomieszczeniem prysznic, oraz przylegającym balkonem typu zabudowana loggia.Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Zostało starannie wyremontowane z dbałością o każdy detal, co czyni je idealnym miejscem do zamieszkania. Przestronny układ wnętrz oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne podkreślają jego wyjątkowy charakter i zapewniają komfort użytkowania. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy szukają komfortowego lokum z wysokim standardem wykończenia. Cena nieruchomości wynosi 509 000 PLN i obejmuje całkowite wyposażenie mieszkania, co dopełnia fakt niesamowitej okazji cenowej.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu