Mieszkanie Sochaczew, Gabriela Narutowicza
Sochaczew Pokaż na mapie ›
Dodane: Środa, 29 Kwiecień, 2026 05:06
3 444 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Do wynajęcia
- Powierzchnia:80 m2
- Liczba pokoi:3 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 3 444 zł
Opis oferty
Lokal handlowo-usługowy na wynajem na pierwszym piętrze - 80 m², ul. NarutowiczaDo wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 80 m², położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Narutowicza . Przestrzeń dobrze sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub handlową.
Lokal składa się z trzech oddzielnych pomieszczeń, co daje wygodny podział na strefy pracy lub obsługi klientów. Dodatkowo do dyspozycji najemcy jest łazienka. Układ pomieszczeń pozwala na elastyczne dopasowanie aranżacji do potrzeb prowadzonej działalności.
Budynek znajduje się w rozpoznawalnej lokalizacji, z łatwym dostępem dla klientów i pracowników.
Koszty:
czynsz najmu: 2800 zł netto plus 23% VAT co nam daje 3 444zł plus media według zużycia
Lokal dostępny od zaraz. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.
Julia 511 - pokaż numer telefonu -
Biuro Nieruchomości Żaneta Buczek
Numer oferty: OSN366960
Lokalizacja: Sochaczew
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Do wynajęcia
Cena: od 3000 zł do 4000 zł Powierzchnia : od 68 m2 do 92 m2
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Konto firmowe
Na Lento.pl od 12 sty 2021